Küçük Sanayi Sitesi C Blok No:1 29-30 Merkez / ÇANAKKALE
Tel : 0286 214 14 98 Faks: 0286 213 11 39
  
Özgülen Otomotivs , yıllara dayanan tecrübe ve edindiği profesyonellikle, Çanakkale İli'nde oto bakım & onarım ve yedek parça sektöründe faaliyet gösteren firmadır. Kuruluşundan bu yana, teknolojiyi ve yenilikleri takip ederek ve müşteri memnuniyetini kendine esas ilke edinen Özgülen, sektöründe bir çok başarılara imza atmış ve atmaya devam edecektir.2011 yılından beri agırlıklı olarak Japonya ve Kore'yle yedek parça ithalatı yapmaktayız.

Her geçen gün bünyesine eklediği bölüm ve birimler ile gelişerek büyüyen Özgülen Otomotiv, konusunda uzman, deneyimli, eğitimli ve güleryüzlü servis personelleri ile size ve aracınıza iyi hizmet sunmayı ilke edinerek, siz değerli müşterilere hizmet vermektedir.

MİSYONUMUZ

Alanımızda en güncel teknolojilerle ve eğitimli vasıflı elemanlarımızla müşterilerimizin isteklerini, hatta daha fazlasını yerine getirmektir. Onlara arzuladığı kaliteyi ve güveni sağlamaktır.

VİZYONUMUZ

Hizmet çerçevemizi daha da genişleterek yolumuza devam etmektir. Ulaşılamayan hizmetleri bünyemizde ulaşılabilir hale getirmektir.

Saygılarımızla,

 

 

 

   

  
  DAIHATSU
  HONDA
  ISUZU
  MAZDA
  MITSUBISHI
  NISSAN
  SUZUKI
  TOYOTA
  HYUNDAI
  KIA 


Copyright 2012 © Tüm Hakları Saklıdır. Sitemizdeki tüm ürünler bünyemizdeki ürünlerdir.Extra ürün tanıtımı yoktur.

En Çok İncelenen Ürünler

En Çok Aranan Ürünler